HIFU Warszawa - Ultraformer Warszawa efekty już po jednym zabiegu.

ULTRAFORMER III

Ultraformer III – nieinwazyjny lifting ciała i twarzy

Ultraformer HIFU Warszawa – efekty są widocznego już po jednym zabiegu!

Zabieg pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy.  Ultraformer III jest urządzeniem wykorzystującym technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, tj. skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Technologia HIFU stosowana jest od lat z dużym powodzeniem w obrębie twarzy, teraz została użyta do analogicznego ujędrniania praktycznie każdej części ciała. Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu końcówki przetwornika do ciała, podgrzewającego tkankę na różnych głębokościach, w zależności od warunków anatomicznych (dostępne przetworniki 9mm, 6mm, 4,5mm, 3mm i 1,5mm) i oczekiwanego efektu (drobne zmarszczki – przetwornik 1,5mm, wiotki brzuch – przetwornik 9mm).

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Ultraformer nie wymaga znieczulenia. U osób wyjątkowo wrażliwych można zastosować miejscowe znieczulenie w postaci maści.
Przez kilka pierwszych dni miejsca leczone mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk. Niekiedy pojawiają się także pojedyncze zasinienia. Objawy ustępują po 2-3 dniach, zasinienia po 7-14 dniach.

Zabieg Ultraformer jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz wyjątkowo bezpiecznym. Czasem zdarzają się jednak oparzenia skóry w postaci linijnych zgrubień, które zwykle ustępują po kilku tygodniach. Zaobserwowano również występowanie blizn zanikowych.

Plik pdf do pobrania w zakładce: https://www.radzikowskaclinic.pl/cennik-2/