Zabiegi Scizer Warszawa - Radzikowska Clinic

Zabiegi Scizer Warszawa

Scizer - zmień swój rozmiar

Urządzenie bazujące na technologii skoncentrowanej wysokoenergetycznej wiązki ultradźwięków, czyli Hi-fu. Jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań medycyny estetycznej. Głowice aparatu działają na głębokości 9 i 13 mm, precyzyjnie skupiając się na podskórnej warstwie tłuszczu. W rezultacie następuje natychmiastowe przerwanie błon komórek tłuszczowych, co skutkuje ich całkowitą śmiercią w obrębie powierzchni docelowej, podczas gdy otaczająca tkanka pozostaje niemal nietknięta. Fala ultradźwiękowa poza tym że usuwa komórki tłuszczowe ma pozytywny wpływ na włókna kolagenowe, dlatego też jest to idealny zabieg wyszczuplający, ponieważ następuje znacząca redukcja obwodów wraz z silnym obkurczeniem nadmiaru skóry. Poniżej przedstawiamy więcej informacji o zabiegu Scizer Warszawa przeprowadzanym w naszej klinice.
Dla kogo rekomendowany jest zabieg?

Zabieg urządzeniem Scizer stworzony jest do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. Najlepsze efekty widoczne są na brzuchu oraz jego górnej bądź dolnej części, boczkach, fałdach tłuszczu na plecach i biodrach, pośladkach oraz udach. Zabieg idealnie sprawdza się u osób które borykają się z miejscowo zlokalizowaną i oporną tkanką tłuszczową.
Przebieg zabiegu:

Po konsultacji podczas której kwalifikujemy Pacjenta do zabiegu, gdy mamy omówione wskazania i przeciwskazania przystępujemy do „rozrysowania”/ określenia obszaru zabiegowego.  Po tym etapie przykładamy w wyznaczonych miejscach głowicę, w zależności od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej działamy głowicą o głębokości 9mm lub 13mm. Każde miejsce zabiegowe skanujemy trzy razy, dla maksymalizowania efektów.
Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu odczuwa się miejscowo ciepło, jednak nie znieczula się, ponieważ fala ultradźwiękowa działa wewnątrz skóry, a znieczulenie działa powierzchownie. Głowica aparatu wychładza miejsce zabiegowe, dzięki temu znacząco poprawia się komfort zabiegu. W razie potrzeby, na życzenie Pacjenta, podajemy przed zabiegiem lek przeciwbólowy.
Ile trwa okres rekonwalescencji?

Po zabiegu Scizer w naszej klinice Radzikowska Clinic Warszawa nie ma okresu rekonwalescencji, od razu można powrócić do swojej naturalnej aktywności . Niekiedy zdarza się zasinienie w miejscy zabiegowym, które ustępuje po 7-10 dniach.

Kiedy widoczny jest pierwszy efekt?

Pierwsze działanie zabiegu pojawiaja się po ok 1,5 miesiąca, natomiast efektu finalnego można się spodziewać po upływie 3 miesięcy.
Rezultaty nie znikają po upływie określonego czasu, nawet wzmagają się do ok 9 miesięcy po zabiegu.

Jak często powtarzamy zabieg?

Zabieg wykonujemy jednorazowo. W bardzo sporadycznych przypadkach powtarzamy zabieg po 4-6 miesiącach od pierwszego spotkania.

 Zalecenia pozabiegowe:

Przez okres 3-4 tygodni po zabiegu nie należy przyjmować leków przeciwbólowych przeciwzapalnych (NLPZ). Oczywiście możliwe jest przyjmowanie leków przeciwbólowych w skład których wchodzi np. paracetamol.

 Wskazania do zabiegu:

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja bryczesów
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

 Przeciwwskazania:

  • blizny, otwarte rany na powierzchni zabiegowej,
  • przepuklina,
  • ciąża,
  • mniej niż 1 cm tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegów Scizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plik pdf do pobrania w zakładce: https://www.radzikowskaclinic.pl/cennik-2/