Dzień Matki z Radzikowska Clinic – Podaruj Mamie piękno

Najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować swojej Mamie, to przede wszystkim czas i wspólnie spędzone chwile. Warto o tym pamiętać, bo to bezcenne i nie zastąpi tego żaden materialny prezent.

Do tego jednak możesz dołączyć coś, co sprawi, że Twoja Mama naprawdę poczuje się pięknie, młodo i atrakcyjnie: odmłodzona, rozświetlona, świeża i zdrowa skóra to z pewnością coś, co sprawi, że szeroko się uśmiechnie.

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy w Radzikowska Clinic specjalną ofertę zabiegową.

Zapraszamy na program kompleksowej rewitalizacji skóry twarzy i szyi. Wykupując zabieg rewitalizacji, który wykona dr n. med. Elżbieta Radzikowska, otrzymasz dodatkowo profesjonalną pielęgnację kosmetologiczną kosmetykami QMS o połowę taniej. Do tego w prezencie dostaniesz luksusowe produkty pielęgnacyjne VALMONT do wypróbowania w domu, a także torebkę i roller.

Z pomocą naszych specjalistów możesz zdjąć z twarzy Mamy ślad upływającego czasu i sprawić, by poczuła się młodziej i piękniej.

Piękna, odmłodzona skóra – natychmiastowy efekt

Rewitalizacja twarzy w Radzikowska Clinic to kompleksowa odnowa wyglądu, jakości i zdrowia skóry. To zaledwie jedna wizyta, podczas której połączonych jest kilka zabiegów medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia igłowa czy toksyna botulinowa) z indywidualnie dobranymi preparatami, czyli koktajlami na bazie kwasu hialuronowego wraz z witaminami i aminokwasami, oraz specjalistyczną pielęgnacją kosmetologiczną dostosowaną indywidualnie do potrzeb danej skóry oraz wieku.

Efekty rewitalizacji są szybkie i spektakularne. Znikają zmarszczki i zmęczony wygląd, skóra jest wyraźnie gładsza, wyczuwalnie nawilżona, a owal twarzy harmonijnie wymodelowany. Twarz nabiera blasku i staje się zauważalnie młodsza. Dla wielu naszych Pacjentek to zabieg nr 1, jeśli chodzi o twarz.

Program rewitalizacji twarzy przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Może stanowić skuteczną profilaktykę anti-aging.

Pielęgnacja QMS – kolagenowe odmładzanie 50% taniej

Idealnym uzupełnieniem rewitalizacji będzie jeden z odmładzających zabiegów kolagenowych QMS.

  • Collagen recovery z płatkami (75 min.)

Stymulacja kolagenu z rewitalizacją okolicy oczu natywnym kolagenem z kwasem hialuronowym.

  • Collagen recovery ekstremalne nawilżenie z maską Hydro Foam bez płatków (75 min.)

Stymulacja kolagenu z ekstremalnym nawilżeniem oraz masażem Hydro Foam.

  • Collagen recovery ekstremalne nawilżenie z maską Hydro Foam z płatkami (90 min.)

Stymulacja kolagenu z ekstremalnym nawilżającym masażem Hydro Foam oraz rewitalizacją okolicy oczu natywnym kolagenem z kwasem hialuronowym.

Zabiegi przyniosą natychmiastowy efekt odświeżonej, napiętej i ekstremalnie nawilżonej twarzy zarówno jako samodzielny profesjonalny rytuał pielęgnacyjny, ale będą także idealnym uzupełnieniem zabiegów typu mezoterapia igłowa. Nasi kosmetolodzy doradzą także, jak efekt zabiegu skutecznie przedłużyć podczas domowej pielęgnacji.

 

** wykorzystywane płatki pod oczy z natywnego kolagenu nasączone są peptydami i czystym kwasem hialuronowym. Po zabiegu skóra w okolicy oczu jest napięta i ekstremalnie nawilżona, rekompensując przednaskórkowa utratę wody.

 

Klinika Chirurgii
dr E. Radzikowskiej Sp. z o.o.

Domaniewska 34a ◦ 02-672 Warszawa
budynek Ambassador ◦ parter
NIP 5213759384

©2023 Radzikowska Clinic | Polityka prywatności