Dzień Matki z Radzikowska Clinic – Podaruj Mamie piękno

Najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować swojej Mamie, to przede wszystkim czas i wspólnie spędzone chwile. Warto o tym pamiętać, bo to bezcenne i nie zastąpi tego żaden materialny prezent.

Do tego jednak możesz dołączyć coś, co sprawi, że Twoja Mama naprawdę poczuje się pięknie, młodo i atrakcyjnie: odmłodzona, rozświetlona, świeża i zdrowa skóra to z pewnością coś, co sprawi, że szeroko się uśmiechnie.

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy w Radzikowska Clinic specjalną ofertę zabiegową.

Zapraszamy na program kompleksowej rewitalizacji skóry twarzy i szyi. Wykupując zabieg rewitalizacji, który wykona dr n. med. Elżbieta Radzikowska, otrzymasz dodatkowo profesjonalną pielęgnację kosmetologiczną kosmetykami QMS o połowę taniej. Do tego w prezencie dostaniesz luksusowe produkty pielęgnacyjne VALMONT do wypróbowania w domu, a także torebkę i roller.

Z pomocą naszych specjalistów możesz zdjąć z twarzy Mamy ślad upływającego czasu i sprawić, by poczuła się młodziej i piękniej.

Piękna, odmłodzona skóra – natychmiastowy efekt

Rewitalizacja twarzy w Radzikowska Clinic to kompleksowa odnowa wyglądu, jakości i zdrowia skóry. To zaledwie jedna wizyta, podczas której połączonych jest kilka zabiegów medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia igłowa czy toksyna botulinowa) z indywidualnie dobranymi preparatami, czyli koktajlami na bazie kwasu hialuronowego wraz z witaminami i aminokwasami, oraz specjalistyczną pielęgnacją kosmetologiczną dostosowaną indywidualnie do potrzeb danej skóry oraz wieku.

Efekty rewitalizacji są szybkie i spektakularne. Znikają zmarszczki i zmęczony wygląd, skóra jest wyraźnie gładsza, wyczuwalnie nawilżona, a owal twarzy harmonijnie wymodelowany. Twarz nabiera blasku i staje się zauważalnie młodsza. Dla wielu naszych Pacjentek to zabieg nr 1, jeśli chodzi o twarz.

Program rewitalizacji twarzy przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Może stanowić skuteczną profilaktykę anti-aging.

Pielęgnacja QMS – kolagenowe odmładzanie 50% taniej

Idealnym uzupełnieniem rewitalizacji będzie jeden z odmładzających zabiegów kolagenowych QMS.

  • Collagen recovery z płatkami (75 min.)

Stymulacja kolagenu z rewitalizacją okolicy oczu natywnym kolagenem z kwasem hialuronowym.

  • Collagen recovery ekstremalne nawilżenie z maską Hydro Foam bez płatków (75 min.)

Stymulacja kolagenu z ekstremalnym nawilżeniem oraz masażem Hydro Foam.

  • Collagen recovery ekstremalne nawilżenie z maską Hydro Foam z płatkami (90 min.)

Stymulacja kolagenu z ekstremalnym nawilżającym masażem Hydro Foam oraz rewitalizacją okolicy oczu natywnym kolagenem z kwasem hialuronowym.

Zabiegi przyniosą natychmiastowy efekt odświeżonej, napiętej i ekstremalnie nawilżonej twarzy zarówno jako samodzielny profesjonalny rytuał pielęgnacyjny, ale będą także idealnym uzupełnieniem zabiegów typu mezoterapia igłowa. Nasi kosmetolodzy doradzą także, jak efekt zabiegu skutecznie przedłużyć podczas domowej pielęgnacji.

 

** wykorzystywane płatki pod oczy z natywnego kolagenu nasączone są peptydami i czystym kwasem hialuronowym. Po zabiegu skóra w okolicy oczu jest napięta i ekstremalnie nawilżona, rekompensując przednaskórkowa utratę wody.

 

OD ROZMOWY...

+48 728 941 357

+48 728 930 561

... do rezultatów

Lifting piersi
Plastyka sutków
Podniesienie piersi
Powiększanie piersi
Redukcja piersi
Rekonstrukcja piersi
Wymiana implantów
Korekcja odstających uszu
Korekcja powiek dolnych
Korekcja powiek górnych
Liposukcja podbródka
Lifting twarzy i szyi
Lifting twarzy
Lifting szyi
Lip Lift
Wycięcie zmiany skórnej
Lipofilling pośladków
Lipofilling biustu
Lipofilling twarzy
Plastyka brzucha
Liposukcja
Operacja nosa
Operacja uszu
Plastyka blizn
Dermapen™
Endermologia
Excel V Cutera
Rytuały Valmont
Zabiegi QMS
Ultraformer
Plasmage
V- Carbon
PQ Age
Scizer
Venus
Botoks
Kwas hialuronowy
Leczenie bruksizmu
Redukcja potliwości
Nici liftingujące
Ginekomastia
Labioplastyka
Mezoterapia

©2024 Radzikowska Clinic | będziesz w dobrych rękach | Polityka prywatności | Regulamin sklepu | Dostawa i płatności | Moje konto