O Nas

Poznaj Nas lepiej

Podejmij mądrą decyzję i zaufaj najlepszym specjalistom

W Radzikowska Clinic, jesteśmy przekonani, że piękno jest stanem umysłu, niezależnym od wieku, rozmiaru ciała, czy innych wymiarów społecznie ustalonych. Rozumiemy, że dbałość o swój wygląd i zdrowie to nie chodzi tylko o chwilowe poprawki estetyczne, ale o trwałe zmiany, które przekładają się na poczucie dobrobytu.

Jesteśmy kliniką, która wykorzystuje najnowsze technologie oraz najlepsze praktyki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, aby poprawić jakość życia naszych pacjentów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dysponują rozległą wiedzą i umiejętnościami, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele estetyczne i zdrowotne.

W Radzikowska Clinic nie skupiamy się tylko na poprawie drobnych niedoskonałości, ale szukamy holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Dążymy do przywrócenia zdrowego i młodzieńczego wyglądu skóry, a także optymalizacji sylwetki, bez względu na wiek. Wierzymy, że zdrowa, promienista skóra i dobrze ukształtowane ciało mogą przynieść Ci nie tylko atrakcyjność, ale także polepszyć Twój komfort życia.

Jednak nasze podejście nie kończy się na powierzchownych poprawkach. Uważamy, że prawdziwe piękno i zdrowie wiąże się także z witalnością fizyczną i psychiczną. W ramach naszych usług oferujemy terapie rewitalizujące, które pomagają przywrócić pacjentom energię, zwiększyć wytrzymałość i poprawić ogólny stan psychiczny.

To, co nas wyróżnia, to nasze zaangażowanie w nadawanie życiu naszych pacjentów nowej jakości. Niezależnie od tego, czy dążysz do poprawy swojego wyglądu, czy po prostu szukasz sposobu na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. W Radzikowska Clinic, stawiamy Cię na pierwszym miejscu, pomagając Ci odnaleźć swoje unikalne piękno i siłę.

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska jest specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskała w 1998 roku. Wtedy też podjęła pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobyła pod kierownictwem Prof. Józefa Jethona w Szpitalu Klinicznym im. Prof. Orłowskiego CMPK. Od 2014 roku pełni funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA. W grudniu 2022 roku została powołana na stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej dla obszaru województwa mazowieckiego. Jest lekarzem, który na pierwszym miejscu stawia pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne i zdrowotne przeprowadzanych zabiegów. Specjalizuje się w rekonstrukcji, powiększaniu i redukcji piersi, korekcji uszu, plastyce powiek górnych i dolnych oraz liftingu twarzy. Operuje porażenie nerwu twarzowego, wycina zmiany nowotworowe, przeprowadza plastyki płatowe. Wykonuje zabiegi abdominoplastyki, liposukcje (na swoim koncie ma ponad 3000 wykonanych zabiegów), lipofilling oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dr Radzikowska stale podnosi swoje kwalifikacje. Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach, zjazdach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Prof. dr hab. n. med. Józef Jethon

Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w latach 1991-1993 i 2001-2003. Specjalista krajowy ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń w latach 1998-2001. Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie w latach 1997-2012. Prowadzi aktywną działalność dydaktyczną i naukową, jak również wydaje liczne publikacje m.in. na temat:

 • leczenia wad rozwojowych
 • chirurgii estetycznej
 • leczenia zniekształceń pourazowych
 • leczenie nowotworów skory

Obecnie konsultant oddziału chirurgii plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Członek honorowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonywane zabiegi chirurgii estetycznej: korekcja piersi, nosa, powiek, uszu, powłok brzusznych.

Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska–Długosz

Specjalista neurolog, specjalista rehabilitacji medycznej

Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska-Długosz jest specjalistą neurologiem, specjalistą rehabilitacji medycznej, wieloletnim adiunktem w II Klinice Neurologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie od 2012 roku kieruje Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej. Od 2015 roku pełni funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dla województwa mazowieckiego. Szczególny obszar zainteresowań i działalności klinicznej to terapia toksyną botulinową chorych ze spastycznością, zaburzeniami ruchowymi, migreną przewlekłą oraz neuralgią. Odbyła liczne kursy i szkolenia, zarówno krajowe jak i zagraniczne z zakresu leczenia toksyną botulinową w schorzeniach neurologicznych. Zajmuje się diagnostyką neurologiczną i leczeniem osób dorosłych z:

 • następstwami chorób naczyniowych mózgu (udar niedokrwienny, krwotok śródmózgowy, krwawienie podpajęczynówkowe)
 • bólami głowy
 • bólami kręgosłupa
 • bólami neuropatycznymi
 • otępieniem
 • padaczką
 • następstwami urazów układu nerwowego
 • guzami mózgu
 • chorobami zapalnymi i demielinizacyjnymi ośrodkowego układu nerwowego
 • choroba Parkinsona
 • polineuropatią

Zajmuje się neurorehabilitacją osób dorosłych po udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, z uszkodzeniem nerwów obwodowych, stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona, z polineuropatią. Jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji zarówno w piśmiennictwie krajowym, jak i zagranicznym oraz licznych doniesień zjazdowych. Brała udział w przygotowaniu polskich wytycznych dotyczących postępowania w udarze mózgu, leczenia żywieniowego w udarze mózgu oraz leczenia toksyną botulinową spastyczności kończyny dolnej po udarze mózgu. Jest cenionym wykładowcą na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, gdzie pełni funkcję przewodniczącej Sekcji Neurorehabilitacji oraz członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska-Długosz aktywnie wspiera kampanie społeczne i edukacyjne dotyczące chorób naczyniowych mózgu oraz współpracuje z organizacjami zrzeszającymi pacjentów dotkniętych tymi schorzeniami.

Ewa Koryl

Kosmetolog

Kosmetolog z ponad 20 letnim stażem pracy. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i zachowawczej, terapii łączących nowoczesną technologię HI-TECH z klasyczną kosmetyką pielęgnacyjną oraz terapiami manualnymi.

Ukończyła liczne kursy branżowe wielu renomowanych firm, dzięki czemu uzyskaną tam wiedzę wykorzystuje w swojej pracy zawsze kierując się dobrem pacjenta i indywidualnym doborem kuracji pielęgnacyjnej. Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach branżowych, podnosząc swoje kwalifikacje.

Wiedzę i efekty swojej pracy publikowała na łamach wielu czasopism, m.in. prowadząc własną rubrykę w miesięczniku „Kobieta i Życie”. Dzięki umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu w pracy, uzyskuje szybkie i długotrwałe efekty pielęgnacyjne.

Joanna Ptak

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywa pracując w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy oraz zabiegach modelujących sylwetkę. W swoich terapiach bardzo chętnie łączy zabiegi manualne z technologiami Hi-Tech. Stale pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne kursy, szkolenia i kongresy branżowe.

Pasja, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwala jej na osiąganie spektakularnych efektów zabiegowych.

Klaudia Olchowicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało. Uważa, że indywidualny plan zabiegowy jest kluczem do idealnej sylwetki. Interesuje się najnowszymi technologiami oraz podologią. Jej zdaniem kosmetolog powinien uczyć się całe życie, dlatego wybrała pracę w Radzikowska Clinic, gdzie może uczyć się od najlepszych i czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł.

W naszej klinice przeprowadza m.in. zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała oraz zabiegi z zakresu laseroterapii.

Zawsze uśmiechnięta, otwarta na rozmowę i pracę z ludźmi.

Kosmetologia to jej największa pasja, ale wolny czas poświęca również na podróże oraz swojego psa.

Karolina Daniluk

Recepcja

Paulina Such

Recepcja

Klinika Chirurgii
dr E. Radzikowskiej Sp. z o.o.

Domaniewska 34a ◦ 02-672 Warszawa
budynek Ambassador ◦ parter
NIP 5213759384