O Nas

Poznaj Nas lepiej

Podejmij mądrą decyzję i zaufaj najlepszym specjalistom

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska jest specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskała w 1998 roku. Wtedy też podjęła pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobyła pod kierownictwem Prof. Józefa Jethona w Szpitalu Klinicznym im. Prof. Orłowskiego CMPK. Od 2014 roku pełni funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA. W grudniu 2022 roku została powołana na stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej dla obszaru województwa mazowieckiego. Jest lekarzem, który na pierwszym miejscu stawia pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne i zdrowotne przeprowadzanych zabiegów. Specjalizuje się w rekonstrukcji, powiększaniu i redukcji piersi, korekcji uszu, plastyce powiek górnych i dolnych oraz liftingu twarzy. Operuje porażenie nerwu twarzowego, wycina zmiany nowotworowe, przeprowadza plastyki płatowe. Wykonuje zabiegi abdominoplastyki, liposukcje (na swoim koncie ma ponad 3000 wykonanych zabiegów), lipofilling oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dr Radzikowska stale podnosi swoje kwalifikacje. Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach, zjazdach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Prof. dr hab. n. med. Józef Jethon

Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w latach 1991-1993 i 2001-2003. Specjalista krajowy ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń w latach 1998-2001. Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie w latach 1997-2012. Prowadzi aktywną działalność dydaktyczną i naukową, jak również wydaje liczne publikacje m.in. na temat:

 • leczenia wad rozwojowych
 • chirurgii estetycznej
 • leczenia zniekształceń pourazowych
 • leczenie nowotworów skory

Obecnie konsultant oddziału chirurgii plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Członek honorowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonywane zabiegi chirurgii estetycznej: korekcja piersi, nosa, powiek, uszu, powłok brzusznych.

Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska–Długosz

Specjalista neurolog, specjalista rehabilitacji medycznej

Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska-Długosz jest specjalistą neurologiem, specjalistą rehabilitacji medycznej, wieloletnim adiunktem w II Klinice Neurologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie od 2012 roku kieruje Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej. Od 2015 roku pełni funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dla województwa mazowieckiego. Szczególny obszar zainteresowań i działalności klinicznej to terapia toksyną botulinową chorych ze spastycznością, zaburzeniami ruchowymi, migreną przewlekłą oraz neuralgią. Odbyła liczne kursy i szkolenia, zarówno krajowe jak i zagraniczne z zakresu leczenia toksyną botulinową w schorzeniach neurologicznych. Zajmuje się diagnostyką neurologiczną i leczeniem osób dorosłych z:

 • następstwami chorób naczyniowych mózgu (udar niedokrwienny, krwotok śródmózgowy, krwawienie podpajęczynówkowe)
 • bólami głowy
 • bólami kręgosłupa
 • bólami neuropatycznymi
 • otępieniem
 • padaczką
 • następstwami urazów układu nerwowego
 • guzami mózgu
 • chorobami zapalnymi i demielinizacyjnymi ośrodkowego układu nerwowego
 • choroba Parkinsona
 • polineuropatią

Zajmuje się neurorehabilitacją osób dorosłych po udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, z uszkodzeniem nerwów obwodowych, stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona, z polineuropatią. Jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji zarówno w piśmiennictwie krajowym, jak i zagranicznym oraz licznych doniesień zjazdowych. Brała udział w przygotowaniu polskich wytycznych dotyczących postępowania w udarze mózgu, leczenia żywieniowego w udarze mózgu oraz leczenia toksyną botulinową spastyczności kończyny dolnej po udarze mózgu. Jest cenionym wykładowcą na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, gdzie pełni funkcję przewodniczącej Sekcji Neurorehabilitacji oraz członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Dr hab. n. med. Iwona Sarzyńska-Długosz aktywnie wspiera kampanie społeczne i edukacyjne dotyczące chorób naczyniowych mózgu oraz współpracuje z organizacjami zrzeszającymi pacjentów dotkniętych tymi schorzeniami.

Ewa Koryl

Kosmetolog

Kosmetolog z ponad 20 letnim stażem pracy. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i zachowawczej, terapii łączących nowoczesną technologię HI-TECH z klasyczną kosmetyką pielęgnacyjną oraz terapiami manualnymi.

Ukończyła liczne kursy branżowe wielu renomowanych firm, dzięki czemu uzyskaną tam wiedzę wykorzystuje w swojej pracy zawsze kierując się dobrem pacjenta i indywidualnym doborem kuracji pielęgnacyjnej. Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach branżowych, podnosząc swoje kwalifikacje.

Wiedzę i efekty swojej pracy publikowała na łamach wielu czasopism, m.in. prowadząc własną rubrykę w miesięczniku „Kobieta i Życie”. Dzięki umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu w pracy, uzyskuje szybkie i długotrwałe efekty pielęgnacyjne.

Joanna Ptak

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywa pracując w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy oraz zabiegach modelujących sylwetkę. W swoich terapiach bardzo chętnie łączy zabiegi manualne z technologiami Hi-Tech. Stale pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne kursy, szkolenia i kongresy branżowe.

Pasja, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwala jej na osiąganie spektakularnych efektów zabiegowych.

Klaudia Olchowicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało. Uważa, że indywidualny plan zabiegowy jest kluczem do idealnej sylwetki. Interesuje się najnowszymi technologiami oraz podologią. Jej zdaniem kosmetolog powinien uczyć się całe życie, dlatego wybrała pracę w Radzikowska Clinic, gdzie może uczyć się od najlepszych i czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł.

W naszej klinice przeprowadza m.in. zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała oraz zabiegi z zakresu laseroterapii.

Zawsze uśmiechnięta, otwarta na rozmowę i pracę z ludźmi.

Kosmetologia to jej największa pasja, ale wolny czas poświęca również na podróże oraz swojego psa.

Karolina Daniluk

Recepcja

Paulina Such

Recepcja

Klinika Chirurgii
dr E. Radzikowskiej Sp. z o.o.

Domaniewska 34a ◦ 02-672 Warszawa
budynek Ambassador ◦ parter

Telefon

+48 728 941 357
+48 728 930 561

©2023 Radzikowska Clinic | Polityka prywatności