Scizer – celny strzał w oporny tłuszcz

Ćwiczysz i dbasz o zdrową dietę, a mimo to tkanka tłuszczowa i cellulit nie chcą zniknąć? Z pomocą przychodzi Scizer – zabieg, który będzie idealnym uzupełnieniem starań o wymarzoną sylwetkę. HIFU, technologia, na której opiera się Scizer, zwalcza te najbardziej oporne depozyty tkanki tłuszczowej i likwiduje zarówno „oponkę”, jak i „pomarańczową skórkę”. To jeden z najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów modelujących i wysmuklających ciało. Efekt? Nawet rozmiar mniej.

Choć jedni wymarzoną sylwetkę osiągają tylko przy pomocy odpowiednich ćwiczeń i diety, innym – mimo starań i determinacji, to nie wychodzi, bo głębokie warstwy tłuszczu pozostają niewzruszone na takie działanie. Jak usunąć te niechciane, a uparte depozyty tłuszczu w sposób nieinwazyjny? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabiegi modelujące ciało. Jednym z najskuteczniejszych jest Scizer – zbieg, który stworzony został specjalnie do walki z opornym i głęboko umiejscowionym tłuszczem – co zazwyczaj ma miejsce w okolicach brzucha czy ud.

Scizer nie tylko „rozpuści” niechciany tłuszcz, ale także wyraźnie wygładzi powstały cellulit. Efekty zobaczyć można już po pierwszym zabiegu.

Jak działa Scizer

Scizer to idealne rozwiązanie na miejscowy nadmiar opornej tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu, modelowanie sylwetki i cellulit. Tzw. oponka to zmora nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Scizer bazuje na technologii skoncentrowanej, wysokoenergetycznej wiązki ultradźwięków, czyli HIFU. Jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań medycyny estetycznej. Głowice aparatu działają na głębokości 9 i 13 mm, precyzyjnie skupiając się na podskórnej warstwie tłuszczu. W rezultacie następuje natychmiastowe przerwanie błon komórek tłuszczowych, co skutkuje ich całkowitą śmiercią w obrębie powierzchni docelowej, podczas gdy otaczająca tkanka pozostaje niemal nietknięta. Równomierne rozchodzenie się fal sprawia, że skóra w obszarze zabiegowym jest gładka i jędrna, bez efektu rozciągnięcia skóry – co można czasem obserwować np. po odchudzaniu.

Fala ultradźwiękowa poza tym że usuwa komórki tłuszczowe, ma pozytywny wpływ na włókna kolagenowe, dlatego też jest to idealny zabieg wyszczuplający, ponieważ następuje znacząca redukcja obwodów wraz z silnym obkurczeniem nadmiaru skóry.

Scizer – efekty

Najlepsze efekty widoczne są na brzuchu oraz jego górnej bądź dolnej części – boczkach, fałdach tłuszczu na plecach i biodrach, pośladkach oraz udach. Zabieg idealnie sprawdza się u osób, które borykają się z miejscowo zlokalizowaną i oporną tkanką tłuszczową. Zabieg wykonuje się zazwyczaj jednorazowo, choć w bardzo sporadycznych przypadkach powtarzany jest po 4-6 miesiącach od pierwszego spotkania.

Pierwsze wrażenie, że ciało jest bardziej napięte, można odnieść już po pierwszym zabiegu. Widoczne działanie zabiegu Scizer pojawia się jednak po ok. 1,5 miesiąca, natomiast efektu finalnego można się spodziewać po upływie 3 miesięcy.

Co istotne, rezultaty nie znikają po jakimś czasie, a nawet – przy odpowiednim wsparciu dietą i aktywnością fizyczną, wzmagają się do ok. 9 miesięcy po zabiegu.

Scizer – dla kogo?

Scizer doskonale sprawdzi się u osób, których skóra utraciła jędrność, zarówno w wyniku procesów starzenia, jak i intensywnego odchudzania bądź ciąży. Scizer usunie tkankę tłuszczową z miejsc, w których jest on szczególnie uporczywy, ale niestety nie pomoże osobom bardzo otyłym bądź z zauważalną nadwagą (BMI powyżej 30). 

Scizer pozwala usunąć tłuszcz z najbardziej newralgicznych miejsc, takich jak np.:

 • ramiona,
 • brzuch,
 • uda,
 • plecy.

Scizer – ile trwa zabieg?

W zależności o danej partii ciała spędzisz w gabinecie od 30 do 60 minut. Scizer może być z powodzeniem łączony z innymi zabiegami na ciało, np. endermologią.

Scizer – przeciwwskazania

Do głównych przeciwskazań zaliczamy:

 • ciążę i laktację,
 • aktywną chorobę nowotworową,
 • zaburzenia krążenia,
 • otwarte rany w obszarze zabiegowym.
 • metalowe implanty i rozruszniki serca.

Scizer – dlaczego warto?

Scizer to jeden z chętniej wybieranych zabiegów modelujących ciało, choć wymaga cierpliwości w oczekiwaniu na efekt. Z zabiegu równie chętnie korzystają kobiety, jak i mężczyźni. Warto jednak dodać,  że tak samo jak w przypadku innych zabiegów modelujących ciało, warto zadbać o prawidłowy styl życia – zdrową, zbilansowaną dietę oraz aktywność fizyczną. Dzięki temu efekt pojawi się szybciej i będzie zdecydowanie trwalszy.

Głównymi zaletami zabiegu Scizer są:

 • bezinwazyjność i bezpieczeństwo zabiegów – podczas wykonywania procedury nie dochodzi do naruszenia ciągłości tkanki.
 • brak okresu rekonwalescencji – pacjent może wrócić do swojego zwykłego trybu życia natychmiast po wykonaniu zabiegu.
 • bezbolesność – jedyną niedogodnością mogłoby być nadmierne ciepło podczas przykładania głowicy, ale to w dużej mierze kwestia indywidualna. Warto jednak wiedzieć, że ciepło neutralizowane jest poprzez funkcję chłodzenia w urządzeniu.
 • trwałe efekty – Scizer trwale niszczy komórki tłuszczowe, dzięki czemu ciało zostaje wymodelowane, a cellulit usunięty na długi czas. Rozmiar ubrań może się zmniejszyć o rozmiar, a nawet dwa.
 • brak ograniczeń co do momentu przeprowadzenia zabiegu – Scizer można wykonywać o każdej porze roku, także latem.

OD ROZMOWY...

+48 728 941 357

+48 728 930 561

... do rezultatów

Lifting piersi
Plastyka sutków
Podniesienie piersi
Powiększanie piersi
Redukcja piersi
Rekonstrukcja piersi
Wymiana implantów
Korekcja odstających uszu
Korekcja powiek dolnych
Korekcja powiek górnych
Liposukcja podbródka
Lifting twarzy i szyi
Lifting twarzy
Lifting szyi
Lip Lift
Wycięcie zmiany skórnej
Lipofilling pośladków
Lipofilling biustu
Lipofilling twarzy
Plastyka brzucha
Liposukcja
Operacja nosa
Operacja uszu
Plastyka blizn
Dermapen™
Endermologia
Excel V Cutera
Rytuały Valmont
Zabiegi QMS
Ultraformer
Plasmage
V- Carbon
PQ Age
Scizer
Venus
Botoks
Kwas hialuronowy
Leczenie bruksizmu
Redukcja potliwości
Nici liftingujące
Ginekomastia
Labioplastyka
Mezoterapia

©2024 Radzikowska Clinic | będziesz w dobrych rękach | Polityka prywatności | Regulamin sklepu | Dostawa i płatności | Moje konto