Venus - Radzikowska Clinic

Venus

Venus Legacy– Pozbądź się cellulitu

Venus Legacy: na czym polega?

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem i cellulitem. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi. Wyniki widać już po jednym zabiegu.

Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami.

Venus Legacy to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku:

 • Wygładzenie oraz zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i ciała
 • Nieinwazyjne konturowanie ciała
 • Redukcja cellulitu
 • Wygładzanie zmarszczek

 

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Venus Legacy jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący, zdarza się, ze pacjent zasypia podczas zabiegu.

Jak wygląda redukcja cellulitu tą metodą?

Przy pomocy opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza kojącą i terapeutyczną matrycę ciepła na skórze. Ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i zmarszczek – to wszystko pojawia się w wyniku reakcji termicznej wywołanej wielobiegunowymi falami radiowymi, która powoduje w tkance stymulującą naturalną regenerację organizmu. Ta automatyczna regeneracja powoduje skurczenie skóry, dzięki czemu robi się jędrniejsza, a zmarszczki i cellulit są zredukowane.

 

Jak przebiega zabieg?

Zabiegi Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne. Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Czujemy przy tym przyjemne ciepło. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

 

Venus Legacy: po jakim czasie efekty?

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu. Wpływa także na zmniejszenie lokalnej otyłości, a także poprawia wygląd skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, objawy te jednak szybką mijają, a my możemy powrócić do codziennych zajęć.

Zabieg trwa około 30-40 minut, w zależności od obszaru, a wyniki są widoczne coraz bardziej z zabiegu na zabieg. Twarz wymaga przynajmniej 6 sesji, natomiast ciało 8.

 

Zalecenia pozabiegowe:

Redukcja cellulitu Venus Legacy to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • elektroniczne i metalowe implanty,
 • rozrusznik serca,
 • choroby autoimmunologiczne.

Zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Delikatne zaczerwienia skórę, które znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia.

Wskazania do zabiegu redukcji cellulitu Venus Legacy

 • Otyłość miejscowa
 • Cellulit
 • Napięcie skóry ciała

 

Plik pdf do pobrania w zakładce: https://www.radzikowskaclinic.pl/cennik-2/