Venus 40%Off

Najskuteczniejszy zabieg modelujący sylwetkę 40% taniej!

Marzą Ci się uda bez cellulitu i smuklejszy brzuch bez tzw. oponki? Do 31 lipca jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelujących możesz wykupić u nas aż o 40% taniej!

Venus Legacy, bo o tym zabiegu mowa, to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem, fałdkami i „skórką pomarańczową”. Kompleksowo wpływa na widoczną poprawę wyglądu i jakości skóry. Doskonały przed planowanymi wakacjami – także tymi późniejszymi.

Efekty, których możesz się spodziewać, to:

• Wygładzenie oraz zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i ciała
• Nieinwazyjne konturowanie ciała
• Redukcja cellulitu
• Wygładzanie zmarszczek

Venus Legacy to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi. Wyniki widać już po jednym zabiegu.

Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami utrzymującymi się przez wiele miesięcy.

Jeszcze tego lata możesz cieszyć się pięknie wymodelowaną sylwetką i gładkimi nogami.

Zapraszamy do Radzikowska Clinic

Klinika Chirurgii
dr E. Radzikowskiej Sp. z o.o.

Domaniewska 34a ◦ 02-672 Warszawa
budynek Ambassador ◦ parter
NIP 5213759384

©2023 Radzikowska Clinic | Polityka prywatności