Zadbaj o urodę TERAZ, zapłać PÓŹNIEJ

Marzy ci się metamorfoza ciała, rewitalizacja twarzy, luksusowa pielęgnacja skóry, ale koszt zabiegów przewyższa twoje możliwości? A może właśnie trafiła się atrakcyjna promocja na wymarzony zabieg estetyczny, ale… budżet nie pozwala ci w tej chwili pokryć jego kosztów w całości? W Radzikowska Clinic wprowadzamy ułatwienie. Dbasz o urodę teraz, ale za wybrany zabieg możesz zapłacić za 30 dni lub koszt rozłożyć na kilka wygodnych rat.  MediPay to nowy system płatności, który pomoże spełnić marzenie o zdrowym i pięknym ciele.

MediPay to nowy system płatności, w ramach którego wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie ratalnym, bez angażowania karty i gotówki oraz spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Od teraz zabiegi medycyny estetycznej, a także wchodzące w zakres oferty profesjonalnej kosmetologii, można kupić natychmiast, a zapłacić później.

MediPay – jak to działa

  1. Przyjdź do naszej kliniki na wybrany zabieg i powiedz, że chcesz zapłacić później przelewem w ciągu 30 dni lub w 3, 4, 8 lub 12 płatnościach miesięcznych. Nasz konsultant będzie potrzebowała od Ciebie tylko dowodu osobistego oraz numeru telefonu komórkowego.
  2. Po wprowadzeniu przez konsultanta wymaganych informacji, już w niespełna 50 sekund dostaniesz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę – zatwierdź go.
  3. W kolejnym SMS-ie otrzymasz numer rachunku do spłaty za wizytę.
  4. Możesz dalej korzystać z MediPay, aż do osiągnięcia limitu 5000 zł.

 

Dzięki MediPay można wykonać wybrany zabieg natychmiast, cieszyć się jego efektem i nie stresować jednorazowym mocno uszczuplonym portfelem.

Z płatności w systemie MediPay mogą korzystać osoby z polskim obywatelstwem, które ukończyły 18 lat.

MediPay – czy to bezpieczna forma płatności?

Zdecydowanie tak, ponieważ nie są do tego potrzebne żadne hasła i loginy, nie poprosimy cię o żadne dostępy ani numer rachunku bankowego. Nie wymagamy podawania danych wrażliwych, numerów kart kredytowych lub debetowych, a wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.

Co ważne – korzystanie z MediPay nic cię nie kosztuje w przypadku wybrania odroczenia spłaty na okres do 30 dni. Płatności miesięczne sprawdzisz, logując się na www.paypanel.pl

MediPay – jaki limit?

W ramach MediPay możesz rozłożyć usługi naszej placówki do kwoty 5000 zł. Osoby zainteresowane wyższą kwotą finansowania (do 30 tys. zł) lub dłuższym okresem ratalnym (do 36 rat) prosimy o kontakt z MediRatami pod nr tel.: 22 266 83 70.

W Radzikowska Clinic możliwe jest rozłożenie na raty także zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. Więcej: www.mediraty.pl

 

OD ROZMOWY...

+48 728 941 357

+48 728 930 561

... do rezultatów

Lifting piersi
Plastyka sutków
Podniesienie piersi
Powiększanie piersi
Redukcja piersi
Rekonstrukcja piersi
Wymiana implantów
Korekcja odstających uszu
Korekcja powiek dolnych
Korekcja powiek górnych
Liposukcja podbródka
Lifting twarzy i szyi
Lifting twarzy
Lifting szyi
Lip Lift
Wycięcie zmiany skórnej
Lipofilling pośladków
Lipofilling biustu
Lipofilling twarzy
Plastyka brzucha
Liposukcja
Operacja nosa
Operacja uszu
Plastyka blizn

Dermapen™
Endermologia
Excel V Cutera
Rytuały Valmont
Ultraformer
PQ Age
Scizer
Venus

Botoks
Kwas hialuronowy
Leczenie bruksizmu
Redukcja potliwości
Nici liftingujące
Ginekomastia
Labioplastyka
Mezoterapia

©2024 Radzikowska Clinic | będziesz w dobrych rękach | Polityka prywatności | Regulamin sklepu | Dostawa i płatności | Moje konto