Zadbaj o urodę TERAZ, zapłać PÓŹNIEJ

Marzy ci się metamorfoza ciała, rewitalizacja twarzy, luksusowa pielęgnacja skóry, ale koszt zabiegów przewyższa twoje możliwości? A może właśnie trafiła się atrakcyjna promocja na wymarzony zabieg estetyczny, ale… budżet nie pozwala ci w tej chwili pokryć jego kosztów w całości? W Radzikowska Clinic wprowadzamy ułatwienie. Dbasz o urodę teraz, ale za wybrany zabieg możesz zapłacić za 30 dni lub koszt rozłożyć na kilka wygodnych rat.  MediPay to nowy system płatności, który pomoże spełnić marzenie o zdrowym i pięknym ciele.

MediPay to nowy system płatności, w ramach którego wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie ratalnym, bez angażowania karty i gotówki oraz spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Od teraz zabiegi medycyny estetycznej, a także wchodzące w zakres oferty profesjonalnej kosmetologii, można kupić natychmiast, a zapłacić później.

MediPay – jak to działa

  1. Przyjdź do naszej kliniki na wybrany zabieg i powiedz, że chcesz zapłacić później przelewem w ciągu 30 dni lub w 3, 4, 8 lub 12 płatnościach miesięcznych. Nasz konsultant będzie potrzebowała od Ciebie tylko dowodu osobistego oraz numeru telefonu komórkowego.
  2. Po wprowadzeniu przez konsultanta wymaganych informacji, już w niespełna 50 sekund dostaniesz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę – zatwierdź go.
  3. W kolejnym SMS-ie otrzymasz numer rachunku do spłaty za wizytę.
  4. Możesz dalej korzystać z MediPay, aż do osiągnięcia limitu 5000 zł.

 

Dzięki MediPay można wykonać wybrany zabieg natychmiast, cieszyć się jego efektem i nie stresować jednorazowym mocno uszczuplonym portfelem.

Z płatności w systemie MediPay mogą korzystać osoby z polskim obywatelstwem, które ukończyły 18 lat.

MediPay – czy to bezpieczna forma płatności?

Zdecydowanie tak, ponieważ nie są do tego potrzebne żadne hasła i loginy, nie poprosimy cię o żadne dostępy ani numer rachunku bankowego. Nie wymagamy podawania danych wrażliwych, numerów kart kredytowych lub debetowych, a wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.

Co ważne – korzystanie z MediPay nic cię nie kosztuje w przypadku wybrania odroczenia spłaty na okres do 30 dni. Płatności miesięczne sprawdzisz, logując się na www.paypanel.pl

MediPay – jaki limit?

W ramach MediPay możesz rozłożyć usługi naszej placówki do kwoty 5000 zł. Osoby zainteresowane wyższą kwotą finansowania (do 30 tys. zł) lub dłuższym okresem ratalnym (do 36 rat) prosimy o kontakt z MediRatami pod nr tel.: 22 266 83 70.

W Radzikowska Clinic możliwe jest rozłożenie na raty także zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. Więcej: www.mediraty.pl

 

Klinika Chirurgii
dr E. Radzikowskiej Sp. z o.o.

Domaniewska 34a ◦ 02-672 Warszawa
budynek Ambassador ◦ parter
NIP 5213759384

©2023 Radzikowska Clinic | Polityka prywatności